EN

Okta i Auth0

okta_universal Created with Sketch.

Universal Directory

Elastyczne rozwiązanie do przechowywania informacji o użytkownikach, oparte o infrastrukturę chmurową. Możliwość dostosowywania, organizowania i zarządzania zestawami cech. Jego główne zalety to przechowywanie kompleksowych informacji w jednym miejscu, zautomatyzowany import użytkowników, ciągła wymiana informacji oraz integracja profili.

okta_single Created with Sketch.

Single Sign-On

Nigdy więcej zapamiętywania wielu skomplikowanych haseł do różnych usług. Bezpieczne, pojedyncze uwierzytelnianie umożliwia dostęp do aplikacji w chmurze, rozwiązań on-premise oraz urządzeń mobilnych. Kluczowe funkcje to automatyczne i różnorodne sposoby uwierzytelniania tożsamości, dostęp do sieci aplikacji Okta oraz możliwość dostępu zarówno przez przeglądarkę jak i urządzenia mobilne.

okta_lifecycle Created with Sketch.

Lifecycle Management

Zautomatyzuj proces dodawania i usuwania pracowników w systemie dzięki płynnej komunikacji pomiędzy bazami danych i aplikacjami chmurowymi. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz scentralizowaną kontrolę nad użytkownikami i grupami, opcję automatycznego usuwania nieaktywnych kont oraz możliwość integracji z innymi rozwiązaniami.

okta_mfa Created with Sketch.

MFA

Zabezpiecz aplikacje i VPN dzięki solidnej polityce bezpieczeństwa, kompleksowemu zestawowi nowoczesnych sposobów podwójnej weryfikacji oraz metodzie uwierzytelniania, która integruje się ze wszystkimi aplikacjami i infrastrukturą.

okta_mobility Created with Sketch.

Mobility Management

Korzystaj z systemu zarządzania ruchem, który koncentruje się na tożsamościach użytkowników oraz zabezpiecza dostęp mobilny. Główne cechy tego rozwiązania to kontekstowe zarządzanie dostępem, integracja z aplikacjami i directory oraz możliwość zarządzania cyklem życia urządzeń firmowych.

okta_api Created with Sketch.

API Products

Okta API zapewniają programistyczny dostęp do Okta Identity Cloud, pozwalając developerom ulepszać doświadczenie użytkowników podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu, Okta odpowiada na najbardziej skomplikowane wyzwania stojące przed infrastrukturą w największych przedsiębiorstwach.